TARİHÇEMİZ;

2009 yılında Marmara üniversitesi Dişhekimliği fakültesinden mezun olan Dt.Oktay KARATAŞ tarafından açılarak üç yıl boyunca muayenehane şeklinde hizmet veren kurumumuz,2013 yılı itibariyle büyüyerek ve gelişerek AYDOSDİŞ Orhangazi adını almış ve 2018 mart ayına kadar bulunduğu adreste poliklinik olarak hizmetlerine devam etmiştir.Nisan 2018 itibariyle yeni yerine taşınan kurumumuz,Özel DENTTOTAL Ağız ve Diş sağlığı polikliniği adıyla siz değerli misafirlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Kurum içi eğitimlerle sürekli desteklenen, konularında uzman çalışanlarımızla, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hasta odaklı ,insan haklarına saygılı, çevreye duyarlı, sağlık alanında dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, yenilikçi ve yaratıcı
kimliğimizle toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde olarak başta bölgemiz olmak üzere tüm ülkeden ve yurtdışından gelen hastalara en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli sağlık hizmetleri sunmak.

VİZYONUMUZ

Ağız ve Diş Sağlığı Tanı ve Tedavilerinde ülkenin en iyi sağlık kuruluşlarından birisi olabilmek için; dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sektöründe öncü kurumlarla hizmet gücünü birleştiren ve
bu gücü bilimsel anlamda kullanım başarısını gösteren uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Diş sağlığı merkezi olmanın bilincinden hareketle, Uluslararası Standartlar doğrultusunda, tüm çalışanların katılımına dayanan bir kurum kültürü oluşturmak ve önce insan anlayışını temel felsefemiz olarak kabul ederek , ülke şartlarına uygun,yeni ve modern teknolojiyi izleyerek, güler yüzle ve hasta haklarını gözeten ağız ve diş sağlığı konusunda profesyonel hizmet vermektir.

14
YILLIK DENEYİM
12030
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
10
KİŞİLİK UZMAN KADRO
2000
MÜŞTERİ PORTFÖYÜ

DEĞERLERİMİZ

  • Dürüstlük
  • Liderlik
  • Takım çalışması
  • Hasta ve çalışan memnuniyeti
  • Mükemmellik

Özveriliyiz, hedefimiz mükemmelliktir. Üstlendiğimiz her işi ‘en iyi’ şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayız.

“Nerede insan sevgisi varsa, orada bu sanata sevgi de vardır.” Hippokrates